درباره ما

درباره اپوایزر

مرکز آموزش و مشاوره کسب‌وکار

149Z 2107 1

اپوایزر چیست و چه کار می‌کند؟

داستان اپوایزر

برای اینکه بتوانیم معرفی دقیقی از اپوایزر داشته باشیم لازم است تا کمی به عقب برویم. در سال 1389 موسسه خدمات فناوری تا بازار ایرانیان (کریدور خدمات فناوری) ذیل ستاد توسعه فناوری نانو شکل گرفت. آن زمان نه استارتاپی بود و نه شتابدهنده‌ای. کریدور خدمات فناوری به شرکت‌های نوپای نانویی کمک می‌کرد تا بتوانند مسیر تجاری سازی محصولات خود را سریع‌تر و با احتمال شکست کمتر طی نمایند.

در سال 1392 معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری جناب آقای دکتر سورنا ستاری، پس از آشنایی با کریدور خدمات فناوری، تصمیم گرفتند تا فرآیند شکل گرفته برای حمایت از شرکت‌های نانویی، به تمامی حوزه‌های فناوری و صنعتی تسری یابد و به این ترتیب کریدور خدمات فناوری یه یکی از مهم‌ترین بازوهای اجرایی و حمایتی معاونت علمی و فناوری تبدیل شد، به‌گونه‌ای که در حال حاضر بیشتر از 50 خدمت مختلف را زیر نظر معاونت علمی و فناوری به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد.

به گواه آمار، پر مخاطب‌ترین خدمت کریدور، خدمت آموزش و مشاوره است. به نظر ما هیچ خدمتی به اندازه آموزش و مشاوره اصولی و درست، موجب رشد و پویایی کسب‌وکارها نمی‌شود. از نظر ما آموزش و مشاوره به تنهایی بی‌معناست چرا که آموزش همان مشاوره عمومی است و مشاوره همان آموزش خصوصی. به همین علت تصمیم گرفتیم تا آموزش و مشاوره را ذیل یک برند متفاوت و به عنوان یک اسپین‌آف از کریدور خارج نماییم. نام این مجموعه را هم Apviser گذاشتیم که از ترکیب دو واژه انگلیسی Application و Adviser ایجاد شده است.​

0

سال تجربه
آموزش و مشاوره

0 +

جلسه مشاوره
برگزار شده

0 +

شرکت کننده
در دوره‌های آموزشی

0 +

مدرس و مشاور
مطرح و کاربلد

توانمندسازی کسب‌کارهای ایرانی

مأموریت اپوایزر

مرکز آموزش و مشاوره کسب و کار اپوایزر با هدف توانمندسازی و افزایش آگاهی، دانش و مهارت مدیران و کارشناسان سازمان‌ها، شرکت‌ها و استارتاپ‌های ایرانی و کمک به توسعه و رونق کسب‌وکار آنها شکل گرفته است.

ما با همکاری نهاد‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی مقابل، و با در اختیار داشتن شبکه‌ای از مدرسان و مشاوران با سابقه و شناخته شده‌ی داخلی و خارجی در تخصص‌های مورد نیاز کسب‌وکارها مانند مدیریت سازمان، مدیریت منابع انسانی، استراتژی، بازاریابی، حقوقی، مالی، بیمه، تجارت، صادرات و واردات و... برای تمامی کسب و کارها، از کوچک تا بزرگ و از استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا تا هولدینگ‌ها، راهکار مناسب ارائه می‌دهیم.

تصاویر برخی از دوره‌های گذشته