مدرسـه تابسـتانی

بازگشت به آینده

یک تابستان داغ

با بیش از 100 ساعت آموزش و منتورینگ
کسب و کار

تا همین یک سال و نیم پیش، همه جا پر شده بود از تبلیغات استارتاپ‌ها، و فضای کسب‌وکار کاملا رنگ و بوی استارتاپی گرفته بود. استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپایی برای درخواست تاکسی، سفارش غذا، تعمیرات خودرو در محل، کارواش و… .

با شیوع کرونا بسیاری از کسب‌وکارها به خصوص شرکت‌های نوپا و استارتاپی، در شرایط سختی قرار گرفتند و یا حتی با شکست مواجه شدند. البته که شاید بسیاری از آنها حتی اگر کرونا هم نمی‌آمد، شکست می‌خوردند، منتها کمی دیرتر. از سوی دیگر استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپایی را هم شاهد بودیم که خیلی سریع خود را با شرایط جدید وفق دادند و نه تنها توانستند زنده بمانند، بلکه صعودی چند برابری داشتند.

چه تفاوتی بین این کسب‌وکارها وجود داشت که عده‌ای شکست خوردند و عده‌ای به رشدهای باورنکردنی رسیدند؟

برای پاسخ به این سوال، به یک تحقیق و بررسی آماری خوب نیاز است. جالب است بدانید مجموعه ما یعنی کریدور خدمات فناوری تنها در سال ۹۹ به بیش از ۴۰۰۰ شرکت خلاق، دانش‌بنیان و نوآور، خدمات مشاوره کسب‌وکار ارائه داده است. اغلب این کسب‌وکارها برای درمان مشکلات کسب‌و‌کاری خود، مشاور خواسته بودند و نه بخاطر آینده‌نگری و آماده شدن برای مشکلات احتمالی در آینده.

طبق بررسی‌ها نقطه اشتراک اصلی بین آنها بی‌اطلاعی و عدم آشنایی با چالش‌های کسب‌وکار در دنیای واقعی بوده است، چرا که آموزش کاملی در این زمینه ندیده بودند.

بنابراین تصمیم گرفتیم تا با همکاری شتابدهنده تهران‌سایت، یک مجموعه کارگاه آموزشی و عملیاتی را با اساتید با تجربه و کاربلد برنامه‌ریزی کنیم تا شما بتوانید با شناخت مهم‌ترین و پرتکرارترین چالش‌های کسب و کارهای نوپا و روش‌های مواجهه با آنها، از همین حالا خودتان و کسب‌وکارتان را آماده کنید. عنوان این مجموعه دوره را هم گذاشتیم «مدرسه تابستانی بازگشت به آینده»

پخش ویدیو

چرا اسم دوره رو گذاشتیم «بازگشت به آینده»؟

به این خاطر که قرار است در طی این دوره، یک سفر به آینده کسب و کار خودتان داشته باشید و ببینید در آینده، کسب و کار یا استارتاپ شما با چه چالش‌ها و مشکلاتی ممکن است روبرو شود. و سپس برگردید و از همین حالا برای آن چالش‌ها برنامه‌ریزی درستی انجام می‌دهید. (البته اسم دوره یه اقتباس آزاد هست از فیلمی با همین عنوان ساخته استیون اسپیلبرگ ولی قطعا هیچ ربطی به اون فیلم نداره!)
در رویداد «مدرسه تابستانی بازگشت به آینده»، توی 26 جلسه کارگاه 4 ساعته آنلاین، 20 استاد پر انرژی و کاربلد که هر کدام در حوزه کاری خود هم متخصص هستند هم با تجربه، قرار است به صورت عملیاتی دانسته‌ها و تجارب کسب و کاری خودشان را با شما به اشتراک بگذارند.

 در این دوره مباحث مهمی برای راه‌اندازی، رشد و موفقیت هر کسب و کار یا استارتاپ را فرا می‌گیرید و آگاهی مناسبی از ادبیات کسب و کار استارتاپی، شناخت شخصیت خود، تیم‌سازی، مسائل هم‌بنیانگذاران، مباحث حقوقی و مالکیت فکری، تدوین مدل و طرح کسب و کار، شناخت و ارتباط با مشتری، انجام اولین فروش واقعی، چگونگی رشد و Scale-Up کسب‌وکار نوپا و جذب سرمایه برای آنها پیدا می‌کنید، در این دوره نه تنها به صورت تئوریک، بلکه بصورت عملی و با انجام فعالیت‌های گروهی، تدریس می‌گردد.
آشنایی عملی با مباحث فوق قطعا می‌تواند در رشد و موفقیت کسب و کار شما موثر واقع شود و از هدر رفتن زمان و انرژی و سرمایه شما جلوگیری نماید.

WhatsApp Image 2021 06 27 at 12.43.27 PM

ثبت‌نام یکجا در کل دوره با تخفیف ویژه

1919973

به تخفیف 1.5 میلیونی تا 23 تیر نرسیدی؟
پس دیگه تخفیف یک میلیونی تا 31 تیر رو از دست نده

secondary arrow

5.900.000 تومان

4.900.000 تومان

قابل استفاده برای 2 نفر

10 درصد از درآمد این دوره، با همکاری NGO مهر گیتی، صرف کمک به هموطنان عزیزمان در سیستان و بلوچستان و مقابله با کرونا در آنجا می‌گردد. شما با ثبت‌نام در این دوره، در این امر خیر همراه می‌شوید.

مخاطبان

این دوره برای چه کسانی توصیه می‌شود؟

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی‌شود؟

سوالات متداول

اول اینکه با حضور در تمام دوره‌ها و عمل کردن به توصیه‌های اساتید و منتورها، ارزش استارتاپ شما به چند برابر ارزش فعلی آن جهش پیدا خواهد کرد.
ثانیا در انتهای دوره، استارتاپ‌هایی که در این مجموعه دوره حضور کامل و پیوسته داشته باشند و بتوانند با استفاده از آموزش‌های دوره، محصول MVP مناسب و مدل و طرح کسب و کار مدونی تهیه نمایند، این امکان را خواهند داشت تا در یک برنامه با حضور سرمایه‌گذاران شرکت داده شوند تا شاید بتوانند سرمایه‌ی مناسبی جذب نمایند.

قیمت کل دوره ۶ میلیون تومان است که برای پکیجی با بیش از ۱۰۰ ساعت آموزش، اون هم با حضور اساتید تراز اول و با تجربه، حقیقتا مبلغ منصفانه‌ای است.

بله، حتما. اگه تا 23 تیر ماه ثبت‌نام کنید، از تخفیف شگفت‌انگیز ۱.۵ میلیون تومانی بهره‌مند می‌شوید و بیش از ۱۰۰ ساعت کارگاه آموزشی کاربردی رو تنها با ۴.۵ میلیون تومان ثبت‌نام خواهید کرد.

چرا که نه. این امکان وجود داره و شما میتونید جداگانه در هر کارگاه آموزشی که متناسب با نیاز کسب و کار شماست، ثبت‌نام نمایید. البته در این حالت یا تخفیفی وجود ندارد یا اگر باشد، چندان شگفت‌انگیز نیست. این دوره‌ها در ادامه همین صفحه، معرفی شده‌اند. دقت نمایید که این دوره‌ها در سایت ایوند، ساخته شده‌اند و باستی در همان جا فرایند ثبت‌نام و پرداخت هزینه را نهایی نمایید.

بله، قطعا. شما هر کد تخفیفی که دارید، هم برای ثبت‌نام در کل دوره در همین سایت قابل استفاده است و هم برای ثبت‌نام در دوره‌های مجزا در سایت ایوند

خبر خوب اینکه با خرید یک بلیت برای کل دوره یا هر کارگاه، تا 2 نفر از اعضای تیم استارتاپی شما این امکان را دارند تا در دوره حضور یابند. این یعنی اگر شما کل دوره را با مبلغ 4.5 میلیون تومان ثبت‌نام کنید، در اصل هر کدام از نفرات تنها 2.25 میلیون تومان هزینه پرداخت کرده‌اند.

شما می‌توانید از طریق واتساپ با شماره تلفن 09126218454 سوالات خود را بپرسید. همچنین در قسمت گفتگو (گوشه پایین سایت)، پاسخگوی شما هستیم.

ثبت‌نام در هر کارگاه به صورت جداگانه

insta 2 1

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 5 1

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 3 1

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 6 2

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 4 1

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 8 1 1

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 9

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 7 1

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 11

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 13

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 14 1

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 12

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 15 1

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 16 1

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 1 1

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 17 1

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو
insta 18 1

سرفصل‌ها:

پخش ویدیو

برگزارکنندگان

حامیان


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/apvisern/domains/apviser.net/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/apvisern/domains/apviser.net/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/apvisern/domains/apviser.net/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110